Sportovní odpoledne

Sportoviště města Sušice si v rámci Sušických slavností na dnešek připravili pro děti sportovní odpoledne, kdy si na upraveném povrchu zimního stadionu mohli zasoutěžit a to hned v několika disciplínách.

Děti museli zkrotit hokejkou neposedný míček a slalomem mezi malými pneumatikami jej dostat do branky, následovalo skákání v pytli, poté děti museli přeběhnout prkno s ping-pongovým míčkem na polévkové lžíci a všichni víme, že to není úplně jednoduché, načež dva míče museli opět slalomem mezi pneumatikami dopravit přes šířku stadionu k velkému gymnastickému míči, který jen překutáleli ke koloběžce, odkud závodní jízdou museli nahnat ztracený čas, až do cíle, kde je čekala malá odměna. Někteří provětrali i své kolečkové brusle v očekávání na propagovanou „in-line diskotéku“, avšak ta se pro malou účast nekonala.

Děti i dospělí si mohli zároveň vyzkoušet svou zdatnost v lezení na lezecké stěně, samozřejmě plně jištěni a pod dohledem zkušeného instruktora.

Kromě příchozích, svou účastní stadion poctili i Světlušky ze skautského střediska Vydří stopa, pod vedením Dáši Jíchové.
05 06 14 15 16 17 01 02 03 04 07 08 08 10 18 19 20
Kdo by měl zájem vyzkoušet si letní povrch Zimního stadionu pro sálové sporty či lezeckou stěnu, rezervujte se zde: http://sportoviste-susice.isportsystem.cz/
-sf-