OPEN MIC – kdo přijde, ten hraje

O P E N    M I C

Open Mic se obvykle pořádají v kavárně, čajovně nebo v baru, kde se na pódiu střídají hudebníci nebo zpěváci a hrají jednu až tři písničky.

Vy můžete zavítat na Open Mic do sušického Prostoru (na letišti) a to ve čtvrtek 31.5.2018. K dispozici v čase od 14:30 hod. bude mikrofon, kterého se může zmocnit, kdokoli chce prezentovat své umění. Ať už se jedná o píseň, skladbu, recitativ. Během večera se vystřídá několik účinkujících a rozmanitost večera nabízí neopakovatelnou kulturní podívanou a autentický kontakt publika s neznámými, začínajícími hudebníky nebo i se slavnými, zkušenými interprety. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se převážně skladby vlastní, zpívané v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje. Publikum tvoří přísedící v kavárně a pozvaní přátelé a známí. Mj. tento den bude speciálním hostem Vojta Violonist.

Open Mic staví na osvědčeném newyorském modelu Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně, jako například Bob Dylan, Paul Simon nebo Richie Havens.