Jarní koncert SDS

V sobotu 27. dubna se Smetanův sál v budově Gymnasia rozezvučel dětskými hlásky. Koncert dětských přípravných sborů Klubíčka, Broučků a Sluníčka probíhal od 15 a od 17 hodin. Sbormistři se svými pilnými zpěváky a zpěvačkami nacvičili během roku opět spoustu nových písní, které lahodili uším i duším rodičů, prarodičů a přátel, kteří zaplnili sál do posledního místa, aby potleskem odměnili nejen sbormistry, ale i jejich malé svěřence za pořádný kus odvedené práce.

Dle programu, večerní koncert zahájily Včelky pod vedením Jana Pelecha v 19.30 čtyřmi písněmi z cyklu „Desítka písniček z gramofonu Jendy Bendy“, následoval dívčí sbor Sušického dětského sboru Andrey Sušilové. Poté zahráli své sólo absolventi houslového a dechového odělení. Přestávku přerušily Včelky, načež následoval mužský sbor SDS a smíšený sbor pod taktovkou Josefa Baierleho. O závěr se podělily absolventky z dechového oddělení V. Kratochvíla.

Za stálou podporu Sušického dětského sboru patří poděkování především Městu Sušice, ZUŠ Sušice a Pekařství Rendl.

 

Klubíčko MŠ Tylova pod vedením sbormistryně Miloslavy Vítovcové. Na klavír doprovázela Klára Prunerová:

Klubíčko

 

 

 

Broučci, přípravné oddělení SDS pod vedením sbormistryně Mileny Naglmüllerové, na klavír doprovázela Jaroslava Prunerová:

Broučci

 

Sluníčka pod vedením sbormistra Jana Pelecha, které na klavír provázel Jan Zdeněk:

Sluníčka

-sf-