Jak Karel pekl Karla

BESEDA O TOM, JAK KAREL PEKL KARLA

v pátek 6.4.2018 od 20:00 hod. v MC HOUBA Horažďovice

Pekaře Karla Rendla netřeba představovat, ale o tom, jak se dostal na olympiádu v Pchjongčchangu bychom se opravdu rádi dozvěděli.

U zdi se rozhodně nedrží Karel Rendl, který letos v únoru prezentoval své výrobky na ZOH v Jižní Koreji. Poprvé v historii olympijských her se pekl český chléb a to z rukou i našeho pekaře.

Jak Karel Rendl pekl svůj chléb Karel na olympiádě a vůbec jak se tam dostal, jak probíhali přípravy, kolik surovin, přístrojů a pomůcek musel vzít s sebou, kolik pecnů na ZOH upekl a kolik ho to stálo času a úsilí, o tom všem Vám bude samotný Mistr Pekař vyprávět. Jediné, co prozradíme je, že v tom tak trochu má prsty český olympijský vítěz ve vodním slalomu a kajakář Vavřinec Hradilek, který dal tomuto chlebu jméno.

Zatímco jiní skuhrají, pan Rendl se rozhodně nebojí investovat do lepších a dražších zařízení, nebojí se rozšiřovat svůj sortiment a nebojí se péct produkty z lepších i dražších surovin. Sladké, slané, dietní, bezlepkové, listové, celozrnné, žitné… opravdu mnoho neobyčejně chutných produktů naleznete v jeho prodejnách.

Panu Rendlovi přejeme mnoho dalších úspěchů! Jsme na Vás pyšní!