Gurmán Fest na ostrově Santos v Sušici 18.8.2018

Gurmán Fest v srpnu představí nabitý program a špičkovou gastronomii na ostrově Santos v Sušici.

V sobotu 18. srpna proběhne na ostrově Santos v Sušici 1. gastronomický festival. Představí se zde TOP restaurace šumavského regionu. Soutěžní restaurace zde budou servírovat typická jídla reprezentující jejich menu, v nabídce bude klasická česká kuchyně v moderním pojetí, italská kuchyně, hamburgery, steaky, i dezerty.

Svým podtitulem „ostrov plný chutí“ láká Gurmán Fest všechny návštěvníky k ochutnávce vybraných pokrmů a delikates. Půjde o příjemně strávenou sobotu v okouzlujícím lesoparku města Sušice s názvem Santos.

“Chceme vytvořit příjemnou akci pro milovníky dobrého jídla nejen z okolí Sušice, ale i z celé Šumavy, která jim umožní na jednom místě ochutnat vybrané pochoutky předních restaurací regionu, ale i zážitkových z celé ČR. Jsme rádi, že Češi začínají milovat kvalitní gastronomii a rádi bychom jim na Gurmán Festu nabídli to nejlepší,” říká spolupořadatel festivalu a hlavní představitel molekulární gastronomie v ČR Tomáš Kubíček. “Ostrov Santos je jako pohádkový les, a proto věříme, že se tu návštěvníci budou cítit jako v pohádce. Ne všechny velké věci se dějí v Praze,” dodává.

Průběžné informace o festivalu, prezentaci jednotlivých restaurací najdete na webu www.gurmanfest.cz