David Koller akusticky

Sušici navštíví hudební hvězda. Kdo by to byl řekl, že z elektromechanika v ČKD se vyklube jeden z nejvýznamnějších českých hudebních muzikantů. David Koller vystoupí v sušické Sokolovně v sobotu 16.11.2013 od 20.00 hod.

David Koller, hudební producent, autor hudby k několika filmům, účinkující v mnoha hudebních formacích je známý především coby leader rockové formace Lucie. Tuto kapelu opustil po osmnácti letech díky neshodách s R. Kodymem a P.B.Ch. v roce 2005. Na podzim 2005 udělal tečku i za projektem Kollerband, pod jehož hlavičkou vyšel i vůbec první český DualDisc. Spolu s režisérkou Alicí Nellis a výtvarníkem Davidem Černým se podílel na vybudování hudebního a kulturního centra Meet Factory na Smíchově.

Na podzimní akustické turné vyrazil David Koller se svou dlouholetou kapelou ve složení Marek Minárik – basa, Michal Pelant (Chameleon, Tygr, Gang) – kytara, Michal Nejtek (Agon) – klávesy, Tomáš Marek a Adam Koller – oba bicí a percussion. Zazní především songy ze „session unplugged“ natočené s Kollerbandem a akustické verze písní z Lucie, Pusy, Jasné páky, ale i z Kollerových sólových alb. Jako host se představí jedna z nejvýraznějších slovenských zpěvaček současnosti Katarína Knechtová. Vzhledem k tomu, že kapela má tři bubeníky, bude koncert ozvláštněn speciálním bubenickým setem. A rozhodně to bude stát za to!

Vzhledem k rychlé vyprodanosti, si neváhejte zakoupit vstupenky zde: http://cinema.colosseum.eu/kdsusice/titledetail/26535-david-koller-unplugged

-sf-